Spoznaj značku GALMET

Všetko pod jednou strechou = výroba, servis, záruka, poradenské centrum pre vykurovaciu techniku

Galmet znamená 40 rokov skúseností vo výrobe najkvalitnejších vykurovacích a teplovodných zariadení. Z dôvodu pohodlia používania spoločnosť predstavuje najkvalitnejšie a intuitívne riešenia. Vytváraním kompletných vykurovacích systémov ponúka produkty, ktoré zaručujú vysokú účinnosť a životnosť na základe inovatívnych a ekologických riešení. Najvyššia kvalita ponúkaných produktov sa pretavila do dôvery zákazníkov, vďaka čomu je Galmet lídrom vo výrobe a predaji ohrievačov vody a popredným výrobcom kotlov ústredného kúrenia a tepelných čerpadiel v krajine.

Najnovšie riešenia Galmet sú založené na kombinácii najvyššej funkčnosti a najlepšieho dizajnu. Galmet od začiatku svojej existencie kladie veľký dôraz na vytváranie jedinečných produktov. Ako líder v odvetví vyrába nielen moderné, ekologické vykurovacie zariadenia, ale predovšetkým určuje trendy na trhu. Neustále sa snažíme predvídať potreby zákazníkov v budúcnosti.

Dnes pre vás v Galmete pracuje viac ako 700 špecialistov, ktorí vytvárajú vykurovacie systémy, na takmer 40 000 m2. Zákazníci majú k dispozícii sieť certifikovaných mobilných inštalatérov a servisných technikov, ktorí zasahujú do každej obce v krajine.

Odborní poradcovia pomáhajú pri výbere produktov, ktoré najlepšie spĺňajú očakávania užívateľov a radia pri získavaní dotácií na ich nákup.

Prioritou je neustále zlepšovanie komfortu používania zariadení. Dokonalosť však nie sú len parametre prístrojov. Aj toto sú jej hodnoty – prísľub, že našich zákazníkov nikdy nesklameme, budeme vždy nápomocní a dostupní a naše štandardné produkty budú tej najvyššej kvality. To všetko sa odráža v novom slogane značky Galmet: TVORÍME MÚDRE VECI.
Image
Produkty
Kontakt
Galmet Slovensko s.r.o.
Zvolenská cesta 14,
974 05 Banská Bystrica